Roger Żochowski Roger Żochowski 08.05.2013 12:02
Grand Theft Auto V w języku polskim!
4206V

Grand Theft Auto V w języku polskim!

O tym, że Rockstar szukało osób, które zajęłyby się lokalizacją Grand Theft Auto V na język polski wiemy od dawna, jednak ostatnio zapanowała w tym temacie niepokojąca cisza sugerująca, że plany spaliły na panewce. Otóż nie spaliły. Po raz pierwszy w historii słynna seria Rockstar doczeka się lokalizacji!

Informacja prasowa:

Rockstar Games wraz z firmą Cenega z dumą oznajmiają, że Grand Theft Auto V otrzyma polską lokalizację. W grze znajdą się polskie napisy, które w połączeniu z oryginalną ścieżką nagraniową sprawią, że gracze będą mogli lepiej zagłębić się w świat gry przy zachowaniu unikatowej atmosfery Grand Theft Auto V.  Za przygotowanie tłumaczenia gry Grand Theft Auto V na język polski odpowiada firma QLOC S.A. Więcej o firmie zajmującej się lokalizacją GTA możecie poczytać w 185 numerze PSX Extreme (artykuł "Testowanie i lokalizowanie gier").

Grand Theft Auto V to gra autorstwa twórców serii, studia Rockstar North, i jak do tej pory jej największa i najbardziej ambitna odsłona. Gra rozgrywa się w rozległym mieście Los Santos oraz jego okolicach i przedstawia pełen życia świat o bezprecedensowych rozmiarach, z górskimi szczytami i oceanicznymi głębinami.

Los Santos: potężna metropolia, niegdyś perła zachodniego świata, dziś mekka speców od rozwoju osobistego, młodych gwiazdek i marniejących celebrytów, którzy próbują utrzymać się przy korycie w świecie kryzysu gospodarczego i tanich reality show. Właśnie tutaj trzech kryminalistów z trzech różnych światów próbuje ugrać coś dla siebie: Franklin, uliczny cwaniak, chciałby się przebić do świata dużych pieniędzy. Michael, niegdyś zawodowy kasiarz, wraca z emerytury, która zaczęła mu doskwierać. Trevora, brutalnego sadystę, interesują tylko tanie prochy i duże rozróby. Przyparci do muru, trzej antybohaterowie planują serię brawurowych napadów, które ustawią ich do końca życia lub poślą prosto za kratki.

 

 

 

Tagi: Grand Theft Auto V polska Rockstar