Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.05.2013 10:27
Wielka popularność Blood Dragon; szansa na sequel
878V

Wielka popularność Blood Dragon; szansa na sequel

Zdania recenzentów oceniających Far Cry 3: Blood Dragon były podzielone, ale gracze z ochotą wykładają pieniądze na to samodzielne rozszerzenie.

Napływają dobre informacje dla osób, które zachwyciły się klimatem Blood Dragon. Michael Biehn, który podkładał głos sierżantowi Rexowi (a wcześniej uczestniczył w powstawaniu Aliens i Terminatora) powiedział, że rozmawiał z dyrektorem kreatywnym gry. Okazuje się ze sprzedaż rozszerzenia jest tak dobra że pojawiają się już głosy o możliwym sequelu.

"Rozmawiałem przez telefon z Deanem Evansem. Był nieźle podkręcony. Wybiera się dzisiaj na spotkanie. Myślę, że chce przeobrazić to w rodzaj marki. Myśli o sequelu" - powiedział Biehn.

Biehn stwierdził też, że odczuł już osobiście popularność Blood Dragon. Podeszło do niego już ok. setki osób na ulicy, pytając czy jest "tym gościem" od Terminatora i Blood Dragon.

"Mam ochotę pójść do sklepu, sprawić sobie konsolę, kupić Blood Dragon i nauczyć się jak w to się gra. Jest coś w tym tytule, co sprawia, że młodzi ludzie są nim naprawdę podekscytowani".

Tagi: far cry 3 far cry 3 blood dragon Ubisoft