FIFA 19 - Poradnik. Najlepsi gracze, FIFA Ultimate Team, Zgranie, Droga do sławy

Poradnik
96465V
FIFA 19 - Poradnik. Najlepsi gracze, FIFA Ultimate Team, Zgranie, Droga do sławy
Wojciech Gruszczyk | 10.10.2018, 07:00

FIFA 19 oferuje sporo zmian względem poprzedniej odsłony. Twórcy kończą opowieść Alexa Huntera, wrzucają mnóstwo statystyk do FIFA Ultimate Team, oferują nowe tryby, a w tym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące gry oraz przydatne porady.

FIFA 19 debiutuje 28 września na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 3 i Xboksach 360, jednak tylko na trzech pierwszych platformach gracze otrzymują wszystkie nowości. Jest to również prawdopodobnie ostatnia odsłona, która trafi na konsole siódmej generacji.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kart z FIFA Ultimate Team, przeczytacie porady dotyczące budowania zgrania (chemia), czy też otrzymacie kompletne szczegóły trzeciego sezonu Drogi do sławy. Poradnik nie jest oczywiście odpowiedzią na wszystkie pytania i nie sprawi, że z miejsca rozwiniecie swoje umiejętności, jednak możecie mieć pewność, że znajdziecie tutaj najważniejsze konkrety dotyczące FIFA 19.

Zachęcam również do zapoznania się z naszą recenzją:

Źródło: własne

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper