Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 07.02.2013 17:29
Dead Space 3 to nie ostatnia część serii
614V

Dead Space 3 to nie ostatnia część serii

Dead Space 3 spod dłuta Visceral Games zebrało pierwsze oceny i wygląda na to, że mamy do czynienia z tytułem bardzo dobrym, chociaż słabszym/innym od poprzednich części. Kolejne gry z DS w tytule są niemal pewne, pytanie tylko, czy po raz kolejny wcielimy się w skórę Isaaca Clarke'a.

xxxxx

 

 

Na amerykańskiej stronie PlayStation.Blog na pytania fanów odpowiadał pracownik Visceral Games, John Calhoun. Nie zabrakło pytań o przyszłość serii oraz większy nacisk na akcję w "trójce". Oto najciekawsze odpowiedzi dewelopera:

 

 

"Jeśli chcecie wyłowić jakieś spoilery, to na pewno Wam się nie uda! W tej chwili koncetrujemy się na Dead Space 3, aby mieć pewność, że dostarczyliśmy na premierę grę tak dobrą, jak to tylko możliwe.

 

Istnieje wiele historii w uniwersum Dead Space, które zamierzamy opowiedzieć, jednak nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy znajdzie się tam miejsce na Isaaca Clarke'a.

 

Nie możemy się do końca zgodzić, że w Dead Space 3 jest dużo więcej akcji niż w "jedynce" i "dwójce". My tylko poszerzyliśmy możliwości głównego bohatera, dodając m.in. chowanie się za osłonami.

 

Większość zmian w Dead Space 3 wzięło się z tego, że teraz Isaac walczy również z ludźmi. Ci z kolei stosują różne taktyki, co oznaczało dodanie nowych umiejętności protagoniście."

 

 

Podejrzewam, że większości z Was obojętne jest, czy w kolejnej odsłonie Dead Space pokierują Clarke'iem czy innym Maćkiem. Najważniejszy jest klimat i strach - tego w nowych częściach nie może zabraknąć!

Tagi: dead space 3 Electronic Arts sequel visceral games

Nie przegap