Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 31.01.2013 15:35
GRID 2 - data premiery, pre-orderowe kąski
1700V

GRID 2 - data premiery, pre-orderowe kąski

CD Projekt, polski wydawca GRID 2, podzielił się znami oficjalną datą premiery gry Mistrzów Kodu w naszym kraju i bonusami, jakie czekają na osoby celujące w zamówienie przedpremierowe. Asfalt szorowali będziemy od 31 maja br. W rozwinięciu pełna informacja prasowa.

xxxxx

 

GRID® 2 wjedzie na półki 31 maja – ujawniamy specjalne zestawy pre-orderowe
31 stycznia 2013

 

Codemasters® wraz z CDP.pl ogłaszają oficjalną datę premiery gry GRID® 2™, która odbędzie się 31 maja 2013 roku. Gra będzie dostępna na konsolach Xbox 360® i PLAYSTATION®3 oraz na komputerach PC.


Wraz z ogłoszeniem daty wydania gry, Codemasters wypuściło zapowiedź nowego zwiastuna, który ukazuje malowniczy, ale zarazem agresywny character wyścigów w GRID 2. Zapowiedź można obejrzeć na oficjalnym kanale gry pod tym adresem, a wszyscy zainteresowani pełną wersją zwiastuna powinni zasubskrybować kanał YouTube gry, by nie ominęła ich premiera wideo, która odbędzie się 14 lutego.

 

Codemasters i CDP.pl ogłosiły również Edycje Specjalne GRID 2, dostępne w pre-orderze, które zawierać będą kilka dodatków do ściągnięcia poprzez PlayStation Network i Xbox LIVE® oraz na komputery PC.W Polsce, gracze którzy zamówią swoją wersję gry w sklepie Gram.pl otrzymają GRID 2: Euro Sport Pack, który zawiera:

 

Tor Brands Hatch GP – w podstawowej wersji gry dostępny jest tylko mniejszy tor Brands Hatch Indy. Tor dostępny będzie w trybie single race i multiplayer.
McLaren MP4-12C GT3 Special Edition – dostępny w trybie kariery, single race i multiplayer.
Zawody specjalne w trybie kariery w Brands Hatch.
Możliwość gry na torze Brands Hatch GP w trybie online.


Klienci sklepu Empik.com w ramach złożenia zamówienia pre-order otrzymają GRID 2: Asian Racing Pack:

Tor w Yas Marina wersja “w dzień” – wersja „nocna” toru dostępna jest w podstawowej wersji gry. Tor dostępny w trybie single race i multiplayer.
Nissan GT-R SpecV - dostępny w trybie kariery, single race i multiplayer
Zawody specjalne w trybie kariery na torze Yas Marina „dzień”.
Możliwość gry na torze Yas Marina „w dzień” w trybie online.


Natomiast każdy kto zamówi pre-order w sklepie Ultima.pl otrzyma GRID 2: Indycar Pack, zawierający:

Tor Indianapolis Oval - w wersji podsawowej dostępny jest tor Indianapolis Infeld. Dostępny w trybie single race i multiplayer.
Samochód Indy.
Tryb wyścigu “na tempo” - dostępny w trybie kariery, single race i multiplayer.
Zawody specjalne w trybie kariery na torze Indianapolis Oval.
Możliwość gry na torze Indianapolis Oval w trybie online.


W GRID 2 gracze będą mieli możliwość ścigania się jednym z wielu supersamochodów reprezentujących ostatnie cztery dekady motosportu. Od miejskich wyścigów w Paryżu, Abu Dabi i Chicago, przez licencjonowane tory wyścigowe, aż po słoneczne wybrzeże Kalifornii, gra przeniesie nas w świat najbardziej emocjonujących i dających tony radości wyścigów. 

Tagi: CD Projekt Codemasters GRID 2