Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 23.01.2013 14:29
Doniesienia z akcji rozbiórkowej THQ
758V

Doniesienia z akcji rozbiórkowej THQ

Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami, THQ idzie na części zupełnie tak, jak samochody rozbierane w przygranicznych dziuplach. Licytacja nie jest jawna, ale na łamach forum NeoGAF zaczęły pojawiać się przecieki mówiące o tym, jakmi przysmakami ze stołu zainteresowani są potencjalni nabywcy.

xxxxx

 

Ponoć Sega złożyła na razie najwyższą ofertę związaną z przejęciem zajmującego się uniwersum Warhammer 40.000 i doskonałą strategią w realiach II Wojny Światowej, Company of Hereos, Relic Entertainment. Niebiescy mają już pod swoimi skrzydłami twórców popularnej serii Total War, Creative Assembly, i zapewne z chęcią poszerzyliby swoje portfolio gier strategicznych.

 

Najtłustszym kąskiem w postaci Volition i podlegającemu mu markami Saints Row i Red Faction interesuje się rzekomo niemieckie Koch Media, które w rękach trzyma także nasze rodzime Dead Island.

 

Co z Ubisoft, Square Enix, Electronic Arts, Take Two i Warner Bros., które podobno wyrażały zainteresowanie spuścizną THQ? Tego dowiemy się pewnie po ujawnieniu wszystkich szczegółów licytacji.

Tagi: Sega THQ Visceral Games