Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 15.01.2013 20:55
Kolejny prototyp zaprezentowany w GT5
1669V

Kolejny prototyp zaprezentowany w GT5

Dziś dowiedzieliśmy się o współpracy zespołu tworzącego Forzę Horizon z marką Honda. Kolejna wiadomość powiązana z tą marką wiedzie nas do przeciwnego obozu - Gran Turismo 5. A wszystko to w trakcie Detroit Auto Show.

xxxxx

W trakcie drugiego dnia Detroit Auto Show, na konferencji prasowej marki Acura, pokazano prezentację Acury NSX Concept. Projekt samochodu został pokazany już w zeszłym roku, lecz teraz możemy zobaczyć całość, wraz z futurystycznym wnętrzem. Nie została podana informacja, czy samochód trafi do gry. Patrząc po przykładzie premiery najnowszego modelu Corvette, możemy mieć spore nadzieje, że tak się stanie.

 

Ciekawszą informacją dla fanów są trasy, które można zobaczyć w grze. W materiale można zobaczyć dwie trasy znane z poprzednich części gry, które są niedostępne w GT5. Mowa o Seattle Circuit oraz Apricot Hill Raceway. Dodatkowo, pojawiło się Tokyo Ginza. Oczywiście nie znaczy to, że trasy pojawią się w postaci DLC - lecz daje to podstawy do przypuszczeń, że prędzej czy później tak się stanie. W galerii możecie zobaczyć nowe lokacje, wyłapane z poniższego zwiastuna.

 

Tagi: gran turismo 5 Polyphony Digital