Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 12.01.2013 15:51
Cyberpunk 2077 będzie przebojowy i piękny
1493V

Cyberpunk 2077 będzie przebojowy i piękny

Nie zdążył jeszcze opaść kurz po zadymie z cyborgiem, jakiej świadkiem było Night City w opublikowanym w czwartek teaserze Cyberpunk 2077, a już nieśmiało zaczynają pojawiać się pierwsze informacje na temat osadzonej w mrocznej przyszłości gry RPG spod igły RED-ów. Szef studia, Marcin Iwiński, podzielił się kilkoma uwagami na temat projektu i napomknął o nowej, niezapowiedzianej jeszcze grze podczas wywiadu udzielonemu TVN CNBC.

xxxxx

 

CD Projekt RED nie zamierza pokpić sprawy marketingowego szaleństwa wokół Cyberpunk 2077, które w dzisiejszych czasach jest wcale nie mniej ważne od jakości samego produktu. Głównym celem mają tu być Stany Zjednoczone, a samą sprzedaż gry szacuje się na kilka milionów egzemplarzy. Najlepsze jest to, że poziom grafiki, który ujrzeliśmy w teaserze CGI docelowo odpowiadać ma temu, co zobaczymy w faktycznej grze! 

 

Iwiński wspomniał także, iż CD Projekt jest w trakcie rozmów z wydawcami, których celem jest ogarnięcie tematu wsparcia w kwestii dewelopingu, marketingu i dystrybucji ich kolejnej gry. O Wiedźminie 3 powinniśmy usłyszeć już 5 lutego, bo chyba nikt nie wątpi, że chodzi właśnie o kontynuację przygód Białego Wilka?

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077