Michał Włodarczyk Michał Włodarczyk 05.01.2013 12:01
Dodatkowe zbroje Raidena w Revengeance
1336V

Dodatkowe zbroje Raidena w Revengeance

Ponad dwa miesiące temu pisaliśmy o edycjach specjalnych Metal Gear Rising: Revengeance, jakie pojawią się w Europie. Znamy już pełną zawartość każdej z nich, możemy także zobaczyć, jak główny bohater prezentuje się w bonusowych, zwiększających możliwości zbrojach.

xxxxx

Limited Edition, opórcz rzecz jasna gry Platinum Games, zawierać będzie steelbox oraz figurkę wkurzonego Raidena. Special Edition, które nabyć będzie można tylko w Zavvi, posiada kod na pobranie DLC. Jest nim biała zbroja dla Jacka, która pozwoli nosić ze sobą większą ilość przedmiotów regenerujących zdrowie.

 

 

Raiden Commando Armour to nazwa dodatku, jaki znajdziemy w wydaniu Render Steelbook Edition. Egzoszkielet ten pozwala pomieścić w kieszeniach większą ilość pocisków.

 

 

Ciekawie prezentuje się Shinkawa Edition. Oprócz ilustracji spod ołówka Yoji’ego Shinkawy, znajdziemy tutaj Inferno Armour. Nosząc czerwoną zbroję gracz może przechowywać większą ilość broni "rzucanych". To wydanie kupimy tylko i wyłącznie w sklepie GAME.

 

 

 

Można śmiało założyć, że niezależnie od tego, którą edycję zakupimy, pozostałe zbroje będzie można nabyć osobno w formie DLC.

Tagi: edycja specjalna Konami metal gear rising: Revengeance Platinum Games