Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 28.12.2012 22:21
Nowy dodatek do FFXI na wiosnę
602V

Nowy dodatek do FFXI na wiosnę

Ponad 10 lat minęło od premiery Final Fantasy XI i najwyraźniej nie zapowiada się, żeby w najbliższej przyszłości Square Enix wyłączyło serwery. Wręcz przeciwnie. Piąty duży dodatek pojawi się w sprzedaży wczesną wiosną (zwiastun w dalszej części newsa).

xxxxx

 

Nowy dodatek nosi tytuł Seekers of Adoulin i pojawi się w Europie 27 marca. Odwiedzimy dzięki niemu nowy region Vana'diel, czyli zamknięte dotąd przed światem, a przez to mogące się pochwalić nieskażoną przyrodą Adoulin na kontynencie Ulbuka. 

 

Oprócz nowych lokacji Square Enix przygotowało jednak także inne atrakcje, to znaczy kolejne dwie profesje (Geomancer i Rune Fencer), nowe elementy rozgrywki oraz potwory do ubicia.

 

W Seekers of Adoulin będą mogli zagrać posiadacze wersji na PC i X360. Square Enix poinformowało już na jubileuszowej imprezie z okazji 10-lecia gry, że PS2 poza Japonią nie doczeka się tego rozwinięcia.

 

Z uwagi na premierę nowego dodatku Kwadratowi przygotowali również ofertę dla osób, które dopiero będą chciały rozpocząć swoją przygodę w Vana'diel. W USA w ten sam dzień co Seekers of Adoulin do sprzedaży trafi Final Fantasy XI: Ultimate Collection Seekers Edition, gdzie znajdą się wszystkie wydane do tej pory dlc (czyli te mniejsze i cztery większe). Cenie wyniesie niecałe 40 dolarów. Nie wiadomo jeszcze, czy podobne wydanie ukaże się także u nas.

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: