Jakub Wojtkowiak Jakub Wojtkowiak 27.09.2012 22:18
NBA Live 13 odwołane
943V

NBA Live 13 odwołane

Jak to kiedyś powiedział znany polityk - brak konkurencji zabija innowację. Oby tak nie było w przypadku NBA 2K13 oraz przyszłych odsłon serii tej serii. A dlaczego miało by się tak stać? Otóż dziś się dowiadujemy, że EA nie wyda najnowszej odsłony NBA Live 13.

xxxxx

 

Twórcy, po wielu godzinach rozmów, doszli do wniosku że NBA Live 13 zostanie anulowane. Jak mówią, starali się z całych sił. Przenieśli studio w nowe miejsce, zaimplementowali do gry nową technologię która pomogla w rozwoju innych serii przy której producenci pracują. Chcieli nawiązać jeszcze lepszy kontakt ze społecznością aby ta mogła im bezpośrednio mówić co jest dobrze, a co trzeba poprawić. Zatrudnili nowych ludzi do pracy przy tej grze. Wszystko to miało pozwolić EA Sports pójść z tym tytułem w dobrą stronę. Właśnie, miało. Jako że tworzenie dobrych gier łatwe nie jest, dla producentów jasnym stało się że nie ma szans aby gra wyszła w październiku tego roku. Jeśli mieli by się wyrobić, to było by to raczej po pierwszej połowie prawdziwego sezonu NBA.

 

W takim też przypadku, zdecydowali że przełożą cały wysiłek na stworzenie dużo lepszej gry, która będzie gotowa na czas w przyszłym roku. Cóż, historia lubi się powtarzać. Miejmy nadzieję że faktycznie dużo lepsza produkcja ukaże sie za rok, i NBA 2K14 stanie w szranki z godnym przeciwnikiem. 

 

Oficjalne ogłoszenie EA Sports.

Tagi: EA SPORTS nba live 13