The Equalizer 3 powstaje. Denzel Washington zapowiedział, że prace na planie ruszą jeszcze w tym roku

Filmy i seriale
843V
The Equalizer 3 powstaje. Denzel Washington zapowiedział, że prace na planie ruszą jeszcze w tym roku
Kajetan Węsierski | 16.01, 12:30

Jeśli czekacie na kolejny film z kapitalnym i nieśmiertelnym Denzelem Washingtonem, to wiele wskazuje na to, że już za jakiś czas będziecie mogli wybrać się do kin. 

"Bez litości" to stosunkowo świeża seria w której ogromną rolę odgrywa Denzel Washington. Filmy można śmiało zaliczyć do kategorii kina sensacyjnego, albowiem spełniają dosłownie wszystkie wymagania gatunku. Mamy masę akcji, a przy tym bardzo dużo pościgów i wystrzałów. Pierwsza odsłona pojawiła się w 2014 roku, a druga - która według wielu osób okazała się nawet lepsza - cztery lata później.

I choć pewne jest, że kolejne cztery lata oczekiwania nie przyniosą nam trzeciej części, to twórcy nie mogli zostawić nas z pustymi rękami. Wygląda bowiem na to, że przyjdzie nam poczekać nieco dłużej, ale zdecydowanie warto, albowiem "Equalizer 3" już powstaje. Potwierdził to sam główny aktor, Denzel Washington, w najnowszym wywiadzie, którego udzielił kilka dni temu

Equalizer 3 został już napisany, więc muszę się do tego dostosować! Muszę złapać formę i znów zacząć bić ludzi. Ponownie będę obijał ludzi! 

Prawdą jest oczywiście, że wiele może się jeszcze zmienić. Na ten moment mamy informację o końcu prac nad scenariuszem i zamiarach wejścia na plan zdjęciowy. To natomiast, w dobie pandemii, będzie zdecydowanie najbardziej newralgicznym punktem działań. Jeśli jednak wszystko pójdzie dobrze... Być może produkcja pojawi się w kinach już w 2023

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/denzel-washington-confirms-the-equalizer-3-to-begin-filming-this-year/

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych