The Equalizer 2 na zwiastunie. Denzel Washington w roli głównej

Filmy/seriale
1186V
The Equalizer 2 na zwiastunie. Denzel Washington w roli głównej
Wojciech Gruszczyk | 19.04.2018, 16:35

 „One-man-army” mordujący ekipę zbirów w 29 sekund i zgarniający za to pięć gwiazdek w aplikacji oceniającej przejazd taksówką? Denzel Washington pokazuje swoje najlepsze oblicze w nadchodzącym „Bez litości 2”.

Nie jestem sympatykiem produkcji, w których jeden facet morduje cały gang, ale pewnie znajdą się osoby zainteresowane nową produkcją Antoinego Fuqua. Reżyser miał wcześniej okazję pracować przy między innymi „Dzień próby”, „Do utraty sił”, „Siedmiu wspaniałych”, „Gliniarze z Brooklynu”, czy też „Łzy słońca”.

Deadpool 2 na ostatecznym zwiastunie. Szykuje się gruba akcja!

Scenariusz do The Equalizer 2 przygotował doświadczony twórca – Richard Wenk stworzył historie do takich filmów jak „Niezniszczalni 2”, „Mechanik: Prawo zemsty”, „Renegaci” oraz oczywiście „Bez litości”.

W kontynuacji ponownie poznamy losy emerytowanego, tajnego agenta Roberta McCalla (Denzel Washington), który w dość nietypowy sposób walczy o sprawiedliwość. Mężczyzna wciąż charakteryzuje się kapitalną sprawnością i potrafi w kilka sekund wyeliminować nawet sporą grupę przeciwników.

Zwiastun jest w zasadzie esencją The Equalizer 2 – mamy dużą scenę zapowiadającą wydarzenia, dodatkowe informacje dotyczące historii oraz poznajemy bandziorów. Typowo, przewidywalnie, ale niektórzy właśnie na takie kino liczą.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper