Moon Knight na zajawce! W poniedziałek dostaniemy pełnoprawny zwiastun

Filmy i seriale
1119V
Moon Knight na zajawce! W poniedziałek dostaniemy pełnoprawny zwiastun
Kajetan Węsierski | 16.01, 09:30

Już w najbliższy poniedziałek będziemy mieli przyjemność obejrzeć pierwszy pełny trailer nadchodzącego serialu "Moon Knight", który wejdzie w skład Kinowego Uniwersum Marvela.

Moon Knight to zdecydowanie jeden z najbardziej enigmatycznych bohaterów Marvela, jakich tylko widziały strony komiksów. Mimo wszystko Disney zdecydował się postawić na serial, który będzie o nim traktował i już w ubiegłym roku informowaliśmy o końcu prac na planie. Niedługo później w Internecie pojawił się krótki teaser prezentujący kilka ujęć z produkcji, a to bardzo rozochociło fanów MCU.

Teraz natomiast wiemy już, że "Moon Knight" jest bliżej, niż kiedykolwiek. Zgodnie z informacją, która pojawiła się na profilach Hulu w mediach społecznościowych (w tym na Twitterze), już jutro, a więc w poniedziałek, będzie miała miejsce oficjalna premiera pełnoprawnego zwiastuna serialu. Do wydarzenia dojdzie w trakcie NFL Super Wild Card. I może być bardzo gorąco!

Przy okazji zapowiedzi pokazu dostaliśmy także krótką zajawkę, w której pokazano nam nieco scen - przede wszystkim z głównym bohaterem, w którego wcieli się znakomity Oscar Isaac. Będzie brutalnie, będzie tajemniczo i zdecydowanie warto czekać. Debiut samego "Moon Knighta" będzie miał miejsce prawdopodobnie jeszcze w tym roku, ale na dokładną datę musimy nieco poczekać.

Nastrójcie się w poniedziałek na światową premierę zwiastuna całkowicie nowej serii od Disney Plus, Moon Knighta od Marvel Studios, podczas NFL Super Wild Card!

Źródło: https://twitter.com/hulu

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych