Moon Knight nakręcony! Wyczekiwany serial z Marvel Cinematic Universe wchodzi w fazę postprodukcji

Filmy/seriale
1408V
Moon Knight nakręcony! Wyczekiwany serial z Marvel Cinematic Universe wchodzi w fazę postprodukcji
Kajetan Węsierski | 03.10.2021, 11:30

Wygląda na to, że premiera serialu o jednym z najbardziej enigmatycznych bohaterów Marvela pozostaje niezagrożona - skończono prace na planie do Moon Knighta. 

Marvel Cinematic Universe rozwija się w zawrotnym tempie. Jeśli ktoś teraz wypadnie z obiegu, za kilka miesięcy może mieć niezły problem, aby powrotnie wbić się w cały ten cykl nowych produkcji, które cały czas powstają. Obecnie czekamy przecież na kolejne dwa filmy pełnometrażowe i seriale, a na Disney Plus cały czas śmiga animacja "What If...?", która jest naprawdę ciepło odbierania przez fanów

I wygląda na to, że wpływ pandemii na tę branżę powoli ustępuje - pojawiają się doniesienia z kolejnego planu zdjęciowego, iż udało się zakończy prace. W tym przypadku mowa o bardzo wyczekiwanym serialu o tajemniczym "Moon Knighcie", w którego rolę ma wejść sam Oscar Isaac (znany choćby z najnowszej trylogii "Gwiezdnych Wojen". Jak bowiem możemy czytać w Internecie - nagrano ostatnie sceny. 

Oznacza to, że przed ekipą pozostał już tylko etap postprodukcji. Ta zajmuje oczywiście sporo czasu i funduszy, ale zazwyczaj przebiega bez większych przeszkód. Na drodze do premiery mogą pojawić się jeszcze pojedyncze dokrętki, ale to nie powinno stanowić większego problemu. Obecnie pozostaje więc nam czekać na kolejne doniesienia i sam debiut serialu na Disney Plus (oby już pełnoprawnie dostępnego w naszym kraju). 

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave/status/1443708322964664321

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper