Final Fantasy Pixel Remaster na Nintendo Switch jeszcze w tym roku? Pojawiają się ciekawe doniesienia

Plotka
724V
Final Fantasy Pixel Remaster na Nintendo Switch jeszcze w tym roku? Pojawiają się ciekawe doniesienia
Kajetan Węsierski | 15.01, 09:30

Wygląda na to, że kolekcja kilku kultowych odsłon głośnej serii Final Fantasy, która została dobrze przyjęta na PC i smartfonach, może trafić na Nintendo Switch!

Final Fantasy Pixel Remaster to zbiór kultowych odsłon gier z serii, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Projekt zadebiutował w ubiegłym roku na urządzeniach mobilnych oraz PC i właściwie to był największy minus całej kolekcji. Sama w sobie trzymała naprawdę wysoki poziom (więcej w recenzji), ale graczom brakowało możliwości sprawdzenia jej na innych konsolach.

Jeszcze w lipcu 2021 informowaliśmy Was, że twórcy sami przyznali, iż odbiór gry będzie bezpośrednio wpływał na to, czy ta pojawi się na innych sprzętach. Obecnie dostępne jest pięć z sześciu odsłon (ta ostatnia dojdzie w lutym) i wiele wskazuje na to, że cały zestaw może zadebiutować na Nintendo Switch. Jakby tego było mało - jeszcze w tym roku. Tak przynajmniej twierdzi znany insider zajmujący się hybrydową konsolą, NateTheHate (w poniższym materiale około 55 minuty).

Cóż, oczywiście na ten moment nie należy tego traktować, jako coś więcej niż zwykłą plotkę - nawet jeśli pochodzi o stosunkowo wiarygodnego źródła. Niestety mężczyzna nie podał dokładnej daty premiery i został po prostu przy "2022". Można w tym wszystkim zakładać, że jeśli wtedy dojdzie do debiutu na Nintendo Switch, to prawdopodobnie będzie tak również z pozostałymi konsolami - a przynajmniej z PlayStation.

Źródło: https://gamingbolt.com/final-fantasy-pixel-remaster-will-launch-for-switch-in-2022-rumour

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych