Final Fantasy Pixel Remaster może trafić na konsole. Wszystko zależy od odbioru wersji mobilnej

News
903V
Final Fantasy Pixel Remaster może trafić na konsole. Wszystko zależy od odbioru wersji mobilnej
Kajetan Węsierski | 25.07.2021, 11:30

Nawet jeśli nie jesteście graczami mobilnymi, na pewno słyszeliście o zbliżającej się premierze odświeżeń pierwszych sześciu odsłon Final Fantasy. 

Choć podczas ostatniego pokazu Square Enix, który miał miejsce na początku czerwca, zaprezentowano sporo nowych i głośnych tytułów, to uwadze graczy nie mogło umknąć Final Fantasy Pixel Remaster - zestaw sześciu odświeżonych odsłon popularnej sagi. Niedługo później poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat premiery, co zdecydowanie rozbudziło oczekiwania fanów. 

Niedawno Square Enix udostępniło na stronie oficjalny panel Q&A, w którym poruszono kilka ciekawych kwestii i potencjalnych niedopowiedzeń. Potwierdzono, że dostaniemy odświeżone modele postaci, reprodukcję muzyki oraz zdecydowanie bardziej zbalansowaną muzykę. Co jednak znaczące, pomimo faktu, iż gra zadebiutuje na Steam oraz smartfony, może nie być to koniec

Ewolucja smartfonów jest niesamowita. Chcieliśmy wydać Remaster na Steam oraz urządzenia mobilne, żeby gracze od początku mogli spędzać w tych grach bardzo dużo czasu. Jeśli jednak pojawi się dużo próśb, zrobimy wszystko, aby możliwość poznanie tych historii także w innych środowiskach. 

Jak zapatrujecie się na ewentualną możliwość sprawdzenia Final Fantasy Pixel Remaster na dużych konsolach jak PlayStation czy Xbox. Osobiście najchętniej sprawdziłbym projekt na Nintendo Switch. Wydaje mi się, że jeśli zainteresowanie będzie odpowiednio duże, powinno być to kwestią czasu. Osobiście czekam, choć nie ukrywam, że opcja smartfonów jest całkiem kusząca. 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/07/square_enix_says_a_console_version_of_final_fantasy_pixel_remaster_depends_on_demand

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych