My Hero Academia: Ultra Rumble. Popularna seria doczeka się gry battle royale

News
643V
My Hero Academia: Ultra Rumble. Popularna seria doczeka się gry battle royale
Kajetan Węsierski | 15.01, 08:30

Wygląda na to, że rosnąca popularność Akademii Bohaterów zachęca, by pchać serię w jak najwięcej gatunków gier wideo - w tym tego, który podbił serca dzieciaków na całym świecie.

My Hero Academia to w ostatnich latach manga (oraz jej ekranizacja), która cieszy się stale rosnącą popularnością. Z pełną świadomością można napisać, iż mówimy tu o czołówce, jeśli chodzi o szum, jaki wokół niej panuje. Doprowadziło to do powstania dwóch gier - ciekawego My Hero One's Justice (recenzję znajdziecie w tym miejscu), a także poprawionej kontynuacji (tutaj tekst o sequelu).

I choć wiele osób spodziewało się, że ulubionych bohaterów ponownie zobaczymy w świecie gier wideo przy okazji trzeciej odsłony serii od twórców, to nic bardziej mylnego! W najnowszym numerze magazynu Weekly Shonen Jump pojawiło się ogłoszenie o powstawaniu nowej gry - również od Bandai Namco. Nie będzie to jednak typowa bijatyka, a... Battle Royale, które cieszy się w ostatnich latach sporym powodzeniem.

Gra ma nosić tytuł My Hero Academia: Ultra Rumble i pozwalać grać jednocześnie nawet 24 osobom. Co więcej, tytuł zostanie wydany w modelu free-to-play i pojawi się na konsolach PS4, Xbox One, Nintendo Switch, a także na PC. Z krótkiego artykułu (zdjęcia poniżej) wiemy, że planowane są już zamknięte beta testy, ale na datę premiery musimy jeszcze nieco poczekać.

My Hero Academia: Ultra Rumble #1

My Hero Academia: Ultra Rumble

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/01/free-to-play-battle-royale-my-hero-academia-ultra-rumble-announced-for-ps4-xbox-one-switch-and-pc

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych