Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2022 19:30
LEGO Uncharted: Kres Złodzieja
2124V

LEGO Uncharted: Kres Złodzieja nadciąga? Zestaw ma zawierać 3 minifigurki

LEGO chętnie współpracuje z Nintendo oraz przedstawiło pierwszy zestaw z Segą, ale według najnowszych plotek nadciąga kolejny zestaw. Firma podobno nawiązała współpracę z PlayStation, by opracować LEGO Uncharted: Kres Złodzieja.

W tym tygodniu informowaliśmy o decyzji producentów LEGO, by nie wydawać zestawu LEGO Overwatch 2 – firma chce dokładnie przeanalizować partnerstwo z Activision Blizzard. Wiele jednak na to wskazuje, że gracze już wkrótce ułożą kolejne zestawy związane z dużą grą z segmentu AAA.

Falconbrickstudios dotarło do informacji, według której 1 marca 2022 roku na rynku ma pojawić się „LEGO Uncharted: Kres Złodzieja” i zestaw będzie zawierać 1326 części – zainteresowani ułożą jeepa oraz jaskinię. W pakiecie mają pojawić się trzy minifigurki: Nathan Drake, Elena Fisher oraz Victor Sullivan.

Nie jest to aktualnie potwierdzona wiadomość, ale warto pamiętać, że Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei zadebiutuje na rynku 28 stycznia i aktualnie gra będzie dostępna wyłącznie na PS5, a w przyszłości trafi na PC. W dodatku 18 lutego w kinach pojawi się film „Uncharted”, więc zestaw LEGO byłby na pewno ciekawym rozszerzeniem uznanej marki.

Według plotki – LEGO Uncharted: Kres Złodzieja ma być częścią serii LEGO Gaming. W ostatnich dniach na rynku zadebiutował pierwszy zestaw LEGO Sonic.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CYt2acpo8zm/

Tagi: Naughty Dog Sony Computer Entertainment Uncharted 4: Kres Złodzieja