LEGO Sonic oficjalnie! Znamy cenę i datę premiery pierwszego zestawu

News
1938V
LEGO Sonic oficjalnie! Znamy cenę i datę premiery pierwszego zestawu
Wojciech Gruszczyk | 28.12.2021, 15:37

Po udanej współpracy z Nintendo, LEGO postanowiło zapewnić kolejny ciekawy zestaw związany z grami wideo. Korporacja stworzyła następną propozycję z japońskim studiem – teraz jednak zaprezentowano LEGO Sonic the Hedgehog.

Jeśli jesteście fanami LEGO, to na pewno słyszeliście już o współpracy duńskiej korporacji z Segą. Teraz jednak możemy potwierdzić, że LEGO Sonic the Hedgehog nadciąga i zestaw zadebiutuje już 1 stycznia 2022 roku. Jeszcze dzisiaj powinna pojawić się opcja składania zamówień przedpremierowych.

To dopiero pierwszy zestaw, ale LEGO Sonic the Hedgehog ma zawierać 1125 elementów oraz 5 minifigurek – zainteresowani powinni przygotować około 325 zł. Bardzo możliwe, że także w tym wypadku będzie to początek, a w przyszłości rozbudujemy świat Niebieskiego Jeża za pomocą nowych elementów.

Jak wiadomo pakiety z Mario cieszą się dużą popularnością i na rynku pojawiło się już kilka ciekawych propozycji – na naszej stronie możecie przeczytać recenzję Sterowca Bowsera, Super Mario Przygody z Luigim i Lakitu Sky World czy też opinie na temat startera oraz nowych pakietów.

LEGO Sonic - 1

LEGO Sonic - 2

LEGO Sonic - 3

LEGO Sonic - 5

Źródło: Facebook BeyondtheBrickTV

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych