Bidoof bohaterem oficjalnej animacji udostępnionej za darmo dla fanów marki Pokemon

Gry
498V
Bidoof bohaterem oficjalnej animacji udostępnionej za darmo dla fanów marki Pokemon
Bartosz Dawidowski | 13.01.2022, 11:34

The Pokemon Game Company publikuje co jakiś czas za darmo krótkometrażowe filmiki, przedstawiające lepiej stworki z pokemonowego uniwersum. Tym razem bohaterem takiej animacji stał się wyposażony w wielki apetyt na drewno Bidoof.

Stwór podobny do bobra, uwielbiany przez coraz większą liczbę osób Bidoof, stał się głównym bohaterem najnowszej animacji przygotowanej dla fanów marki Pokemon. Ładnie wykonany filmik "Bidoof's Big Stand" został opublikowany na oficjalnym, youtubowym kanale Pokemon.

The Pokemon Game Company zapewnia, że to nie koniec podobnych, krótkometrażowych dzieł. W kolejnych miesiącach mają zostać zaprezentowane nowe odcinki, poświęcone innym "kieszonkowym potworkom".

Jeśli jesteśmy już w temacie poksów, to warto obejrzeć najnowsze materiały opublikowane w kontekście nadciągającego i bardzo dobrze zapowiadającego się Pokemon Legends: Arceus, które zmierza na Nintendo Switch. Zwiastun opublikowany w tym tygodniu rozpalił oczekiwana fanów, którzy domagają się wprowadzenia konkretnych nowości do nieco skostniałej gameplayowej formuły serii. Pokemon Legends: Arceus pojawi się w sprzedaży 28 stycznia 2022 r.

Źródło: własne

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper