Diablo 2 Resurrected wkrótce otrzyma PTR. Twórcy szykują oczekiwaną zawartość

News
2812V
Diablo 2 Resurrected wkrótce otrzyma PTR. Twórcy szykują oczekiwaną zawartość
Wojciech Gruszczyk | 12.01, 14:06

Twórcy Diablo 2 Resurrected potwierdzili ważną wiadomość dla fanów ubijania demonów. Gra w końcu otrzyma serwery PTR, na których fani będą sprawdzać nowości. Następnie wszyscy gracze otrzymają między innymi rankingi.

Diablo II: Resurrected zadebiutowało z problemami, ale deweloperzy od kilku miesięcy starają się wyeliminować błędy. Nadszedł również czas odpowiedniej rozbudowy gry i jeszcze dzisiaj wystartuje PTR, czyli serwery, gdzie twórcy oraz gracze będą mogli testować przygotowywaną zawartość.

Już w połowie grudnia Blizzard zapowiedział, co tak naprawdę zostanie dodane do pozycji w najbliższym czasie. Gracze mogą oczekiwać rankingów w czterech różnych wersjach (standardowe, hardkorowe, standardowe z dodatkiem, hardkorowe z dodatkiem) – trudniejsza wersja (hardcore) oferuje graczom tylko jedno życie, więc śmierć jest równoznaczna z rozpoczęciem zabawy od początku.

Dzisiaj wystartuje PTR, a „wkrótce” na serwery testowe zostanie wprowadzona aktualizacja 2.4, która zapewni graczom możliwość sprawdzania ladderów – następnie nowości zostaną udostępnione wszystkim posiadaczom Diablo 2 Resurrected.

Twórcy wcześniej potwierdzili także chęć stworzenia zupełnie nowej zawartości – studio opracowuje „całą masę nowych słów runicznych”, a nawet zajmie się dopracowaniem najemników i pierwszy raz od 23 marca 2010 roku autorzy zajmą się zmianami w balansie.

„Chwyć za broń.

#Diablo2Resurrected PTR przybywa jutro”.

Źródło: https://wccftech.com/diablo-ii-resurrected-public-test-realm-launch-update-2-4-ladder-testing/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych