Twisted Metal Reboot z nowym deweloperem. Sony rezygnuje z twórców Destruction All-Stars

News
823V
Twisted Metal Reboot z nowym deweloperem. Sony rezygnuje z twórców Destruction All-Stars
Wojciech Gruszczyk | 10.01, 16:50

Sony chce wielkiego powrotu marki Twisted Metal. Korporacja nie tylko pracuje nad serialem, ale ma także powstawać pełny reboot. Gra według najnowszego raportu nie jest już rozwijana przez twórców Destruction All-Stars.

Marka Twisted Metal zostanie rozbudowana o serial z gwiazdorem Marvel Cinematic Universe w roli głównej, ale w zeszłym roku otrzymaliśmy także pierwsze przecieki na temat gry – redakcja VGC została poinformowana, że Lucid Games ma pracować nad pełnym rebootem. Na informację źle zareagował David Jaffe, który wspomniał, że wie „gdzie są pochowane ciała”.

Teraz jednak dziennikarze z Wielkiej Brytanii otrzymali drugą wiadomość – choć prace nad pozycją zostały zapoczątkowane przez deweloperów odpowiedzialnych za Destruction All-Stars, to Sony postanowiło zrezygnować ze studia.

Twisted Metal ma jednak otrzymać nową pozycję – ta zostanie opracowana przez jeden z zespołów PlayStation Studios z Europy.

„Źródła nie podały wyjaśnienia dla zmiany dewelopera. Jedna osoba zasugerowała jednak, że słabe przyjęcie Destruction All-Stars od Lucid z PS5 mogło przyczynić się do tej decyzji”.

Aktualnie nie wiemy, kto dokładnie pracuje nad projektem, ale możemy przypuszczać, że Sony chce zadbać o najwyższą jakość – w końcu będzie to duża propozycja związana z projektem serialu, który ma przyciągnąć graczy do marki.

Aktualnie trudno powiedzieć, kiedy Twisted Metal Reboot zostanie ujawniony, ale serial ma rzekomo trafić na ekrany widzów w 2023 roku.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/sources-sony-switches-twisted-metal-reboot-developer/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych