Pokemon Legends: Arceus z nowymi informacjami. Wyczekiwana gra pod lupą ESRB

Gry
866V
Pokemon Legends: Arceus z nowymi informacjami. Wyczekiwana gra pod lupą ESRB
Kajetan Węsierski | 09.01.2022, 10:30

Styczeń bez wątpienia przyniesie kilka ciekawych gier, które porwą nas na długie godziny - jedną z nich będzie nowa przygoda z Pokemonami w głównej roli. 

Czekacie na Pokemon Legends: Arceus? Gra ma zadebiutować już pod koniec miesiąca i dostarczyć zupełnie nową formę rozgrywki w doskonale znanym uniwersum. Dotychczasowe zwiastuny zdradzają, że Game Freak przyszykowało dla nas coś, na co rzeczywiście czekaliśmy. I jeśli tylko uda się uniknąć potknięć, może być naprawdę dobrze i bardzo ciekawie

Niedawno gra doczekała się oficjalnej klasyfikacji od ESRB, która zazwyczaj pojawia się niedługo przed oficjalną premierą. Obyło się oczywiście bez zaskoczeń - gra przeznaczona jest dla absolutnie każdej grupy wiekowej, a my - prócz eksplorowania terenów oraz walki z Pokemonami, będziemy mogli wykonywać także szereg misji i wchodzić w interakcję z napotkanymi postaciami.

Jest to gra przygodowo-fabularna, w której gracze wcielają się w odkrywcę, którego zadaniem jest łapanie i uspokajanie Pokemonów. Gracze eksplorują nietypową krainę, wchodzą w interakcję z postaciami, wykonują misje i walczą z różnymi Pokemonami.

Większość bitew jest turowa, a gracze wykonują ruchy ataku (np. Ugryzienia, ataki żywiołami), aby obniżyć wskaźniki zdrowia przeciwników. Niektóre bitwy toczą się na bliskim dystansie, gdy gracze próbują uspokoić rozwścieczonego Pokemona, rzucając w niego specjalnymi miksturami. (torebkami zawierającymi ulubione rzeczy Pokemona).

Osobiście nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że Game Freak dowiezie grę oszlifowaną do granic możliwości. To bardzo odważny krok w stosunku do marki, ale takie ryzyko zdecydowanie może popłacić. Zostały już mniej niż trzy tygodnie, abyśmy mogli przekonać się na własnej skórze, jak w praktyce wypadają te misje w otwartym świecie. Czekacie na premierę

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2022/01/pokemon-legends-arceus-gets-a-new-six-minute-overview-trailer

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper