Armored Core 6 kolejnym projektem From Software? Studio może pracować nad powrotem znanej marki

Gry (plotka)
1275V
Armored Core 6 kolejnym projektem From Software? Studio może pracować nad powrotem znanej marki
Kajetan Węsierski | 09.01.2022, 09:30

Wczoraj wieczorem w Internecie pojawiły się bardzo ciekawe doniesienia, których źródłem jest jeden z użytkowników forum ResetEra. Według tego, co przekazał, prawdopodobnie kolejnym projektem od From Software będzie Armored Core.

From Software ma obecnie ręce pełne roboty ze zbliżającą się premierą gry Elden Ring - ta zdaje się spoczywać już za rogiem. I będzie to druga z trzech premier, nad którymi prace zapowiedziano w 2016 roku (pierwszą było oczywiście Sekiro: Shadows Die Twice). Już od jakiegoś czasu wiele wskazywało na to, że tą brakującą jest natomiast kolejne Armored Core.

Dalsza część tekstu pod wideo

I wygląda na to, że pojawił się kolejny argument za tym, że następna premier od tego studia to właśnie powrót do marki związanej kurczowo z mechami. Wszystko za sprawą użytkownika forum ResetEra, który kryje się pod nickiem Red Liquorice. Według jego słów From Software wysyła obecnie ankiety, które dotyczą właśnie nowego Armored Core. W materiale pojawiają się zrzuty ekranu, szczegóły fabuły, a nawet krótkie klipy prezentujące rozgrywkę.

Jak sam zdradził - nie chce ich publikować, ponieważ posiadaną znaki wodne. Projekt miałby być "trzecioosobowym mecha-shooterem" i oferować trójwymiarowe poruszanie z walką w zwarciu oraz na dystans i trudnymi bossami. W ankiecie znajduję się podobno także wzmianka o tym, iż wszystko rozgrywa się w świecie science fiction stworzonym przez autora Dark Souls, Hidetakę Miyazakiego.

Trzeba przyznać, że taki projekt mógłby być niezłym odświeżeniem po ostatnich grach studia i czymś zupełnie innym. Brzmi ciekawie, choć prawdopodobnie oznaczałoby to, że na takie Bloodborne 2 przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Niemniej - zaznaczę raz jeszcze, że to zaledwie plotka

Źródło: https://www.resetera.com/threads/from-software-development-speculation-everything-we-know-about-their-current-projects.163312/page-347#post-79894904

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper