Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.12.2018 12:30
From Software. Autorzy Dark Souls pracują nad dwoma niezapowiedzianymi grami
1814V

From Software. Autorzy Dark Souls pracują nad dwoma niezapowiedzianymi grami

Ekipa From Software ma pełne ręce roboty i aby nieco odpocząć od serii Soulsborne, postanowiła zająć się kilkoma różnymi projektami.

W 2016 roku Hidetaka Miyazaki wyjawił w jednym z wywiadów, że jego studio pracuje nad "3,5 projektami jednocześnie". Dziś wiemy już, że te tajemnicze "połówki" to mniejsze projekty, które mają mały budżet oraz stosunkowo niski priorytet.

Dark Souls 3. Poznajcie pierwotny koncept przeciwników w grze od From Software

Mowa oczywiście o Déraciné wydanej na PlayStation VR oraz zremasterowanym Metal Wolf Chaos XD, które trafi w przyszłym roku na konsole i PC. Jednakże Miyazaki zdradził serwisowi 4Gamer, iż From Software pracuje już nad kolejnymi dwoma, niezapowiedzianymi jeszcze projektami.

Niestety Japończyk zapewnia, że jednym z nich nie jest Bloodborne 2, a easter egg zamieszczony w Déraciné, nie miał na celu rozbudzić naszych nadziei. Nad czym zatem może pracować studio?

Jedną z możliwości jest Armored Core 6, gdyż pracownicy From, od dawna wyrażali chęć powrotu do znanej serii. Drugi zaś projekt może być sporą tajemnicą, ponieważ Japończycy nie planują powrotu do żadnej z pozostałych swoich serii - nawet King's Field, o które prosi pewna grupka fanów studia.

Tagi: armored core dark souls From Software hidetaka miyazaki Sekiro: Shadows Die Twice

Nie przegap