Amazing Spider-Man 3 powstanie? Andrew Garfield zdradził, że jest otwarty na powrót do marki

Filmy i seriale
3329V
Amazing Spider-Man 3 powstanie? Andrew Garfield zdradził, że jest otwarty na powrót do marki
Kajetan Węsierski | 08.01, 14:30

W XXI wieku fani Marvela dostali już trzy aktorskie inkarnację postaci Petera Parkera - każda na swój sposób się wyróżniała, ale można odnieść wrażenie, że żadna nie została jeszcze zakończona. 

"Spider-Man: No Way Home" zachwycił - co do tego trudno mieć wątpliwości. Wystarczy wszak spojrzeć na oceny od krytyków oraz fanów, którzy nie kryli, iż produkcja po prostu sprostała oczekiwaniom. To zdecydowanie dobre zwieńczeni pierwszej trylogii z Tomem Hollandem w głównej roli. Oznacza to tyle, że obecnie pozostał już tylko jeden aktor w XXI wieku, który nie dopełnił trzyczęściowego cyklu. 

Mowa oczywiście o Andrew Garfieldzie. W Marvel Cinematic Universe udało się to w minionym roku, a dwadzieścia lat temu Sam Raimi zrobił to przy okazji historii, gdzie Petera Parkera grał Tobey Maguire. Jeśli chodzi o tego pierwszego - przygoda spod szyldu "The Amazing Spider-Man" została niejako urwana na dwóch produkcjach. Bez wątpienia miały na to wpływ oceny, które były raczej... Średnie. Sam Andrew nie kryje natomiast, że chętnie wróciłby do grania Pajączka

Cóż, tak, jestem zdecydowanie otwarty na coś, jeśli wydaje się to właściwe.„Peter i Spider-Man - te postacie - mówią o służbie dla większego dobra i wielu osób. Jest chłopcem [Peter - przyp. red.] z klasy robotniczej z Queens, który zna walkę i stratę, a przy tym jest głęboko empatyczny.

Spróbowałbym zapożyczyć etyczne ramy Petera Parkera, więc gdybym miał okazję cofnąć się i opowiedzieć więcej tej historii, musiałbym czuć się bardzo pewny siebie.

Trzeba przyznać, że tak publiczne przyznanie się do chęci powrotu do roli jest niemałą sprawą. Oczywiście - może być tu to mityczne 50/50 szans (Andrew chce, Marvel nie), ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, doniesienia oraz chęć ekspansji multiwersum... Pozostaje mieć nadzieję, że coś rzeczywiście dzieje się za kulisami, a potencjalny powrót tej wersji Petera byłby na naprawdę wysokim poziomie. 

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/spider-man-andrew-garfield-return-break-silence-no-way-home/

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych