Twisted Metal rzeczywiście powstaje. Sony potwierdziło prace nad serialem

Filmy i seriale
395V
Twisted Metal rzeczywiście powstaje. Sony potwierdziło prace nad serialem
Kajetan Węsierski | 08.01, 11:30

W ostatnich miesiącach niezwykle głośno było o marce Twisted Metal i wiele źródeł przekazywało, że Sony może pracować aktywnie nad jej rozwojem - nie tylko w formie gier wideo.

Twisted Metal to marka, która w ostatnich miesiącach zdaje się przeżywać prawdziwe odrodzenie. Wszystko za sprawą licznych plotek na temat serialu oraz kolejnych gier, o jakich trąbi się od dłuższego czasu. Jeszcze we wrześniu dowiedzieliśmy się z wielu źródeł, że Sony chce "reanimować" serię, a w przypadku serialu nie będą szczędzić pieniędzy - głównego bohatera ma zagrać sam Anthony Mackie.

I kilka dni temu wreszcie dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tych planów. Informacji poświęcono dosłownie chwilkę podczas CES 2022 i zaznaczono, że serial na bazie kultowej serii Twisted Metal jest już w produkcji. Oznacza to, że o pracach nad marką możemy usłyszeć pierwszy raz od blisko dziesięciu lat (wtedy dostaliśmy przecież grę od ekipy z Eat Sleep Play). Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Według plotek w tym samym czasie mogą trwać prace nad kolejną odsłoną gry, ale tu wciąż możemy poruszać się zaledwie w sferze plotek. Trudno stwierdzić, co przyniesie przyszłość. Pewne jest natomiast to, że choć sukces serialu nie będzie łatwy, to jeśli do niego dojdzie, będziemy mogli się spodziewać nie jednej, ale prawdopodobnie nawet kilku zwariowanych gier. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: https://gamingbolt.com/a-twisted-metal-tv-series-is-in-development-sony-confirms

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper