Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered w bardzo niskiej cenie. Gra z 93% rabatem na Nintendo Switcha

Promocje gier
823V
Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered w bardzo niskiej cenie. Gra z 93% rabatem na Nintendo Switcha
Wojciech Gruszczyk | 07.01, 19:25

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered to kolejna duża i znana produkcja, którą możemy kupić w wersji na Nintendo Switcha w bardzo niskiej cenie. Tytuł opracowany przez studio Kaiko jest dostępny z rabatem sięgającym aż 93%.

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered trafił na rynek w 2018 roku, ale na Nintendo Switchu edycja zadebiutowała dopiero w następnym roku. Jest to odświeżona wersja gry z 2009 roku, która otrzymała usprawnioną grafikę – twórcy zadbali o wyższą rozdzielczość czy też poprawione tekstury, cienie oraz oświetlenie.

Tytuł w normalnej sytuacji jest dostępny za 120 zł, ale dzięki aktualnej promocji możemy kupić Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered z 93% rabatem i tytuł jest wyceniony na zaledwie 7,96 zł. Jest to bardzo dobra oferta, która może zainteresować wielu posiadaczy Nintendo Switchów.

Jeśli wcześniej nie widzieliście, jak Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered działa na platformie Big N, warto sprawdzić poniższy materiał. Digital Foundry dobrze prezentuje odrestaurowaną produkcję.

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered w wersji na Nintendo Switcha zebrało oceny na poziomie 72%.

Źródło: eShop

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych