Showa American Story to nowy postapokaliptyczny RPG zmierzający na PS5, PS4 i PC. Zobaczcie pierwszy zwiastun

News
2003V
Showa American Story to nowy postapokaliptyczny RPG zmierzający na PS5, PS4 i PC. Zobaczcie pierwszy zwiastun
Wojciech Gruszczyk | 07.01, 14:31

Posiadacze konsol PlayStation i sympatycy rozgrywki na PC mogą wyczekiwać na kolejną produkcję. Zapowiedziano Showa American Story i na pierwszym zwiastunie nie brakuje kilku fragmentów rozgrywki, które dobrze obrazują założenia gry.

Showa American Story to postapokaliptyczny RPG opracowany przez NEKCOM Entertainment – produkcja według oficjalnych informacji zmierza na trzy platformy (PlayStation 5, PlayStation 4, PC), ale aktualnie nie znamy daty premiery.

Akcja gry została osadzona w świecie, w którym Japonia wykupiła większość Stanów Zjednoczonych i fala imigracji mocno zakorzeniła japońską kulturę na amerykańskim kontynencie. W takich realiach konflikt jest nieunikniony, ale „tajemniczy, katastrofalny incydent drastycznie zmienia świat”. Na planecie pojawiają się zombie, a gracze wcielą się w tym wypadku w „wskrzeszoną z martwych nastolatkę”, która jednak postanawia wziąć sprawę w swoje ręce i rozpoczyna wybijanie kolejnych umarlaków.

„Showa American Story charakteryzuje się płynnym i brutalnym stylem walki. Gracze będą walczyć z hordami zombie i potworów, poruszając się, atakując i wykonując uniki w niezliczonych, szybkich walkach”.

Twórcy obiecują mnóstwo krwawych starć, a założenia gry w pewien sposób przypominają serię Dead Rising – Showa American Story również stawia na wybijanie wielkich hord przeciwników za pomocą zróżnicowanego sprzętu. Gracze mogą także liczyć na sporo abstrakcyjnego humoru, którego w IP Capcomu nie brakowało.

Źródło: https://www.gematsu.com/2022/01/post-apocalyptic-action-rpg-showa-american-story-announced-for-ps5-ps4-and-pc

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych