Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2022 02:35
PS5 Sony PlayStation 5
6629V

PS5 ze znakomitą funkcją znaną z Xboksów Series X|S? Sony jeszcze w styczniu ma zadbać o ważną aktualizację

Jeszcze pod koniec miesiąca Sony ma zaoferować posiadaczom PS5 nową aktualizację. Korporacja chce podobno zadbać o ważną funkcje, która jest związana z telewizorami. Producent ma zapewnić swoją odpowiedź na AutoHDR od Microsoftu.

Pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące ważnej aktualizacji, która w następnych tygodniach ma trafić na PS5. Konsola w końcu ma otrzymać VRR, ale podobno to tylko jedna z funkcji przygotowanych przez inżynierów japońskiego producenta.

Sytuację zdradził Roberto Serrano, włoski informator, który najwidoczniej otrzymał kolejną zakulisową wiadomość na temat sprzętu Sony. Możemy podejrzewać, że jego informacja jest powiązana z ogłoszeniami na CES 2022, ponieważ korporacja na wydarzeniu pokazała nowe telewizory, które mają współpracować z PS5

„Nowa aktualizacja oprogramowania systemu PS5 będzie dostępna do końca stycznia 2022 r. i może zawierać nową wersję funkcji automatycznego mapowania tonów HDR, by automatycznie wyświetlać najlepszy obraz na telewizorach Sony BRAVIA XR i telewizorach zgodnych

Sprawdź to

#PS5 #Sony #Bravia”

Wiele na to wskazuje, że Sony chce zadbać o swoją odpowiedź na AutoHDR – jak wiadomo technologia Microsoftu zbiera mnóstwo pochwał, a nawet nie brakuje testów, według których propozycja dosłownie odświeża starsze pozycje.

W przypadku propozycji Sony prawdopodobnie nie możemy liczyć, że funkcja będzie dostępna na wszystkich telewizorach, ale posiadacze telewizorów z serii Bravia powinni sprawdzić nowości.

Źródło: Twitter: geronimo_73_

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 sony