All of Us Are Dead może być kolejnym koreańskim hitem Netflixa? Zwiastun robi wrażenie

Filmy i seriale
2422V
All of Us Are Dead może być kolejnym koreańskim hitem Netflixa? Zwiastun robi wrażenie
Iza Łęcka | 07.01, 10:48

Netflix ma wiele szczęścia do produkcji z Azji, a „All of Us Are Dead” może okazać się następną opowieścią, która skradnie serca widzów. Zobaczcie zwiastun serialu z zombie zmierzającego na serwery platformy pod koniec stycznia.

Na serwisie Netflix znajdziecie kilka szczególnie mocnych propozycji opracowanych przez azjatyckich twórców – ostatnim hitem platformy jest bez wątpienia „Squid Game”, który w minionym roku cieszył się gigantycznym zainteresowaniem. Włodarze platformy idą za ciosem i po sukcesie „Hellbound”, zapowiadają „All of Us Are Dead”, które zadebiutuje już 28 stycznia.

Serial powstał na podstawie cyfrowego komiksu „Now at Our School”, który był publikowany w latach 2009-2011. Historia skupia się na grupie licealistów, którzy zostali uwięzieni w budynku szkoły znajdującym się w centrum epidemii wirusa i próbują się ochronić przed inwazją zombie. Reżyserii 12 odcinków podjęli się Lee Jae-kyoo i Kim Nam-soo.

Już na pierwszy rzut oka publikowany zwiastun może zaintrygować fanów „Zombie express”, który swego czasu zrobił furorę wśród widzów preferujących produkcje o żądnych krwi umarlakach. Bestie ponownie są niezwykle szybkie i nieprzewidywalne.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Jak pokochałam gangstera”, „Benedetta” i „Sing 2”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych