Kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie na zwiastunie. Netflix promuje styczniową premierę

Filmy i seriale
550V
Kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie na zwiastunie. Netflix promuje styczniową premierę
Iza Łęcka | 05.01, 13:33

28 stycznia na serwerach platformy streamingowej zadebiutuje niebanalne połączenie horroru i komedii, w którym główną rolę zagra Kristen Bell. Czy „Kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie” ma szansę spotkać się z aprobatą odbiorców? Zobaczmy oficjalny zwiastun produkcji.

Po kilku miesiącach obfitujących w hitowe filmy i seriale dodane na serwery platformy Netflix, przyszedł czas na nieco spokojniejszą ofertę, w której widzowie znajdą jednak kilka wartych uwagi propozycji. Powracają nowe odcinki takich seriali jak „Ozark”, „Snowpiercer” czy „DOTA: Dragon's Blood”, a także nowości, spośród których możemy wyróżnić serię z Kristen Bell. 

„Kobieta w domu naprzeciwko dziewczyny w oknie” to miniserial będący hybrydą komedii i horroru, w której humorystyczne sceny będą mieszać się z atmosferą grozy. Twórcami propozycji są Hugh Davidson, Larry Dorf i Rachel Ramras, natomiast na ekranie zobaczymy Kristen Bell, Toma Rileya, Mary Holland, Michaela Ealy, a także Christinę Anthony.

Na czym skupia się fabuła produkcji? Jak możecie się domyślać główny pomysł bazuje na „Kobiecie w oknie”, filmie, który w zeszłym roku również zadebiutował na Netflixie. Historia przybliża poczynania Anny, która przede wszystkim spędza czas we własnych czterech ścianach, mieszając duże ilości alkoholu z tabletkami. Któregoś dnia dostrzega ona scenę morderstwa – nie wiadomo jednak, czy makabryczna zbrodnia jest wyłącznie wytworem jej wyobraźni, czy wydarzyła się naprawdę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi recenzjami: „Sing 2”, „Licorice Pizza” i 4. sezonu „Cobra Kai”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych