Uncharted na emocjonującym fragmencie. Sony promuje film z Tomem Hollandem w roli głównej

Filmy i seriale
1542V
Uncharted na emocjonującym fragmencie. Sony promuje film z Tomem Hollandem w roli głównej
Iza Łęcka | 05.01, 08:14

Do premiery „Uncharted” pozostało coraz mniej czasu, więc Sony nie traci okazji, by reklamować produkcję. Na najnowszym materiale przedstawiono jedną z najbardziej efektownych scen – możemy sprawdzić, jak Nathan Drake radzi sobie w sekwencji w samolocie. Szykuje się widowiskowe kino.

Następne tygodnie zapowiadają się niezwykle obiecująco dla entuzjastów PlayStation oraz marki Uncharted. Sony przygotowuje się do debiutów kilku dużych pozycji, wśród których możemy wyróżnić Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei oraz film „Uncharted”. By podkręcić nieco zainteresowanie producent i wydawca zachęca do obrazu z Tomem Hollandem, czego efektem jest udostępnienie fragmentu przygody.

Sony wybrało znakomitą część opowieści: widzimy, jak Nathan Drake oraz Sully muszą poradzić sobie w przestworzach – ujęcie z tej sceny znalazło się również na pierwszym zwiastunie. Obecnie możemy sprawdzić całą sekwencję, w której nieustraszeni bohaterowie muszą poradzić sobie z niemałymi przeciwnościami.

„Uncharted” zawędruje na duży ekran 18 lutego, natomiast już 28 stycznia gracze będą mogli zapoznać się z Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Aktualnie produkcja będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5, jednakże wkrótce odbędzie się premiera na PC.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych