Morbius zalicza 7 opóźnienie. Sony ponownie przekłada premierę filmu

Filmy i seriale
1626V
Morbius zalicza 7 opóźnienie. Sony ponownie przekłada premierę filmu
Iza Łęcka | 04.01, 08:19

Fani historii powiązanych z Peterem Parkerem mają jeszcze sporo czasu na przygotowanie się do premiery „Morbiusa”. Widowisko rozszerzające Sony's Spider-Man Universe ponownie nie trafi do kin w wyznaczonym czasie – jest to już siódme przesunięcie daty debiutu produkcji z Jaredem Leto w roli głównej.

Sony Pictures może spokojnie przyglądać się sukcesowi „Spider-Man: No Way Home” i planować kolejne historie z superbohaterami Marvela. Korporacja posiada kilka asów w rękawie, a pod koniec stycznia na dużym ekranie miał zadebiutować „Morbius”. Premiera jednak ponownie została zmieniona.

Film zaliczył już siódme opóźnienie – pierwotnie miał zostać udostępniony 10 lipca 2020 roku, następnie 31 lipca, 19 marca 2021 roku, 8 października, 21 stycznia 2022 roku, 28 stycznia... Według najnowszych doniesień przygoda ukazująca  losy Michaela Morbiusa zostanie przedstawiona publiczności 1 kwietnia 2022 roku.

Czy termin okaże się ostateczny, tego nie wiemy, jednak możemy śmiało przypuszczać, co stoi za kolejnym opóźnieniem. Sony najprawdopodobniej nie chce robić zbędnej konkurencji „Spider-Man: No Way Home”, który notuje znakomite wyniki, oraz „Uncharted”. Historia młodego poszukiwacza skarbów trafi do kin 18 lutego, a mając na uwadze debiut Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, Japończycy najpewniej starają się jak najbardziej wypromować nowe widowisko.

Zachęcamy do naszych recenzji: „Licorice pizza”, „Cobra Kai” (4 sezon) i „Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu”.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/morbius-delayed-3-months-now-coming-april-2022/1100-6499296

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper