Red Dead Redemption 2 w 50 fps na PS4 Pro. Wszystko za sprawą patcha od fanów

Gry
5615V
Red Dead Redemption 2 w 50 fps na PS4 Pro. Wszystko za sprawą patcha od fanów
Wojciech Gruszczyk | 03.01.2022, 16:38

Red Dead Redemption 2 ma już swoje lata, ale Rockstar wciąż nie potwierdził opracowania oczekiwanej aktualizacji, dzięki której gracze mogliby doświadczać gry w wyższej płynności. Sprawą zajęli się fani i najnowszy patch pozwala doświadczać świata w 50 fps.

Rockstar powinien kończyć prace nad next-genowym wydaniem GTA 5, ale trudno powiedzieć, czy deweloperzy w podobny sposób zajmą się Red Dead Redemption 2. Tytuł z 2018 roku na konsolach poprzedniej generacji działał w 30 klatkach na sekundę, ale jak się okazuje – twórcy mogli zapewnić płynniejszą akcję.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórca modyfikacji do PS4 opublikował łatkę, która pozwala grać w Red Dead Redemption 2 w 50 klatkach na sekundę. To nie jest oczekiwane 60 fps, jednak jest to duża różnica względem 30 klatek, które są oferowane przez Rockstar.

„Twórca modów do PS4 jailbreak, znany jako illusion0001, opracował nieoficjalną łatkę do Red Dead Redemption 2, aby po raz pierwszy w historii odblokować liczbę fps w wersji na PS4 Pro, która działa w rozdzielczości 1080p z około 50 klatkami”.

Jak zawsze w takich sytuacjach jest jeden problem – podobne aktualizacje mogą instalować jedynie gracze, którzy mają złamane PlayStation 4. W ostatnich tygodniach pojawiły się informacje o złamaniu świeżych zabezpieczeń konsoli Sony, jednak jak wiadomo nie każdy decyduje się na taki ruch.

Jak jednak widać, Red Dead Redemption 2 jest kolejną pozycją po Bloodborne, która może na PS4 działać w wyższej płynności, a nawet zostały opracowane specjalne łatki, które mogłyby poprawić doświadczenie wielu graczy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Red Dead Redemption 2.

Źródło: Twitter: videotech_

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper