Iratus Lord of the Dead za darmo. Gracze mogą pobrać kolejną grę

Promocje gier
717V
Iratus Lord of the Dead za darmo. Gracze mogą pobrać kolejną grę
Wojciech Gruszczyk | 03.01, 15:40

Od kilku tygodni nie możemy narzekać na brak bezpłatnych produkcji, a zainteresowani jeszcze dzisiaj dorzucą Iratus Lord of the Dead do swoich cyfrowych katalogów. Gra została udostępniona przez polską platformę.

Gracze nadal mogą pobrać trzy przygody Lary Croft za darmo, ale to nie koniec pozytywnych informacji. GOG już wcześniej zapowiedział wielką promocję i od dzisiaj możemy pobrać następną pozycję w ramach prowadzonej akcji.

Iratus: Lord of the Dead zadebiutował w kwietniu 2020 roku i tytuł jest aktualnie dostępny wyłącznie na PC. Gra przez blisko rok znajdowała się w fazie Wczesnego Dostępu, dzięki któremu Unfrozen udało się dopracować gameplay. Pozycja to RPG z elementami roguelike'a – założenia gry są mocno inspirowane Darkest Dungeon od Red Hook Studios.

Produkcja w 2020 roku zebrała oceny na poziomie 78%, a ukończenie głównej kampanii zajmie zainteresowanym 12-13 godzin. Jeśli jednak będziecie chcieli poznać wszystkie niespodzianki przygody to spędzicie przy Iratus Lord of the Dead ponad 33 godziny.

Jeśli wcześnie nie słyszeliście o tej opowieści, to sprawdźcie poniższy materiał – zwiastun dobrze przedstawia założenia Iratus Lord of the Dead.

Źródło: GOG.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych