Call of Duty 2023 wycieka? Pierwsze screeny pokazują menu, mapę, interfejs, umiejętności oraz tryby

Plotka
3399V
Call of Duty 2023 wycieka? Pierwsze screeny pokazują menu, mapę, interfejs, umiejętności oraz tryby
Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 20:12

Do sieci trafiły obrazy ukazujące prawdopodobnie Call of Duty 2023. Zdradzają one wiele rzeczy nt. strzelanki studia Treyarch.

Po Call of Duty: Vanguard nadejdzie czas na Call of Duty Modern Warfare 2 od Infinite Ward. Mimo tego, iż najwięcej będzie mówiło się w nadchodzących miesiącach o nowych przygodach Kapitana Price'a, to prawdopodobnie Treyarch już pewien czas temu wystartował z tworzeniem Call of Duty 2023.

Odsłona mająca ujrzeć światło dzienne w 2023 roku ma zostać osadzona we wpół futurystycznych realiach. Teraz można te doniesienia potwierdzić obrazkami, które najprawdopodobniej pochodzą z wczesnej wersji rzeczonej strzelanki. Wszystkie obrazy znajdziecie dokładnie w tym miejscu.

Większość z nich skupia się na menu, które jest na etapie roboczym - sygnalizują to nawet miniaturki sygnalizujące trwające obecnie prace. Nie zabrakło jednak trzech zdjęć (umieszczam je poniżej), które zdradzają coś więcej. CoD 2023 ma zaliczać się do serii Black Ops, a w grze znajdziemy tradycyjnie strzykawki oraz wszelkiego rodzaju gadżety (lina z hakiem, kamuflaż taktyczny itd.), które odblokujemy w trakcie zabawy. Jedno z ważniejszych ujęć prezentuje również jedną z map - według serwisu Game Rant może to być odświeżona Moskwa z oryginalnego Call of Duty: Black Ops.

Warto zaznaczyć, że w Call of Duty z 2023 roku nie zabraknie rozbudowanego trybu Zombie z frakcjami, a także kampanii fabularnej. 

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-2023-images-leak-zombies-multiplayer/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych