Hollow 2. Kontynuacja polskiego horroru science-fiction już na rynku. Zobaczcie gameplay

Gry
1131V
Hollow 2. Kontynuacja polskiego horroru science-fiction już na rynku. Zobaczcie gameplay
Bartosz Dawidowski | 31.12.2021, 10:00

Na rynku właśnie pojawił się sequel polskiego Hollow. Premierze klimatycznego tytułu towarzyszy zwiastun.

Hollow 2 pojawiło się w sprzedaży na Nintendo Switch a niedługo, na początku 2022 roku trafi też na PC (Steam). W produkcji wracamy na statek kosmiczny Shakhter-One, gdzie musimy rozwikłać tajemnicę tragicznych zdarzeń w klimatach science fiction. Oczywiście dokonywać tego będziemy głównie przez strzelanie z rozmaitych, futurystycznych giwer - w konwencji gameplayowej znanej z pierwszego Hollow.

Wygląda na to, że przed ewentualnym zakupem Hollow 2 warto poczekać na pierwsze recenzje. Hollow 1 nie przekonało do siebie zbyt wielu osób. Na Metacritic produkcja wypracowała sobie średnią na poziomie 3,6/10. Fani też nie wystawiali grze dobrych ocen (4,6/10 od użytkowników). Produkcja nazywana "klonem Dead Space klasy B" cierpiała na szereg problemów technicznych na Switch. Miejmy nadzieję, że tym razem polski zespół Forever Entertainment poważniej podszedł do tematu dopieszczenia swojej produkcji pod kątem technicznym.

Demo Hollow 2 jest dostępne na Steam. Ta próbka gameplayu powinna dać wam niezły pogląd na to, czy to tytuł dla was.Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper