Ashes of Creation przechodzi na Unreal Engine 5. Imponująca grafika na pierwszych prezentacjach

News
1078V
Ashes of Creation przechodzi na Unreal Engine 5. Imponująca grafika na pierwszych prezentacjach
Bartosz Dawidowski | 31.12.2021, 09:00

Ashes of Creation nadal znajduje się w fazie testowej alfa. Wiele ma się jeszcze zmienić przed premierą. Deweloperzy tego RPG-a chwalą się już teraz udoskonaleniami graficznymi.

Ashes of Creation przechodzi do środowiska Unreal Engine 5, co ma zapewnić tytułowi znacznie lepszą oprawę, niż w fazie aktualnie prowadzonych testów wersji alfa. Intrepid Studios pochwaliło się, jakie udoskonalenia graficzne szykuje. 

Wygląda to faktycznie całkiem imponująco i może robić wrażenie w kategorii tytułów MMORPG. Większość miłośników RPG-ów ucieszyłaby się jednak chyba mocniej z daty premiery Ashes of Creation. Sieciowa gra powstaje od lat i wciąż nie wiemy, kiedy zagramy w jej finalną formę.

Pierwszą wydaną grą, która działa w środowisku Unreal Engine 5 jest Fortnite. Przejście tej produkcji na nową wersję silnika nie zapewniło jednak jakichś specjalnych doznań wizualnych. Oprócz kilku detali tytuł prezentuje się prawie tak samo, jak w wersji z Unreal Engine 4. Na spektakularne pokazy możliwości Unreal Engine 5 musimy jeszcze trochę poczekać. Wczoraj pisaliśmy w kontekście tej technologii o survival horrorze ILL, który prezentuje się niesamowicie w środowisku nowego silnika Epic Games.

https://youtu.be/vBJ0NG8J9Ng
https://youtu.be/mAFW6Pkx-N4

Źródło: YouTube

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych