Sony Bravia XR – nowe modele nadciągają. Sony Polska zaprasza na pokaz telewizorów

News
2628V
Sony Bravia XR – nowe modele nadciągają. Sony Polska zaprasza na pokaz telewizorów
Wojciech Gruszczyk | 29.12.2021, 20:17

Sony Polska zaprasza fanów nowoczesnych technologii na prezentację nowych telewizorów. Urządzenia mogą otrzymać pełne wsparcie najnowszych konsol, więc wielu graczy powinno zainteresować się wydarzeniem. Show odbędzie się w styczniu.

Na początku 2022 roku będziemy świadkami wielu ciekawych wydarzeń, a gracze, którzy zamierzają w następnych miesiącach zmienić telewizor – powinni zainteresować się imprezą Sony. Japoński producent już 4 stycznia pokaże nową serię Bravii XR:

„Premiera nowych telewizorów BRAVIA XR

Dołącz do nas 4 stycznia 2022 o 16:00!

https://bit.ly/3qwA55s

Jest to bardzo ciekawa wiadomość, ponieważ jak wiemy – tegoroczne modele nadal nie wspierają wszystkich niezbędnych funkcji, które pozwoliłyby wykorzystać pełny potencjał najnowszych konsol.

Sony jednak nadal nie udostępniło między innymi VRR, ale telewizory powinny od samego początku wspierać propozycję... Jak wiadomo Sony miało zapewnić aktualizację PlayStation 5, która zadba o Variable Refresh Rate, ale stosowne pliki nadal nie pojawiły się w konsoli oraz telewizorach.

Producent w zasadzie przeczekał kolejny rok, ale jak wiadomo Xboksy Series X|S już pozwalają czerpać garściami z tej technologii, co podobno bardzo przydaje się w kilku grach.

Źródło: Twitter: SonyPolska

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych