The Batman na nowym zwiastunie! Warner Bros pokazuje mocne sceny z oczekiwanego filmu

Filmy i seriale
1828V
The Batman na nowym zwiastunie! Warner Bros pokazuje mocne sceny z oczekiwanego filmu
Wojciech Gruszczyk | 27.12.2021, 18:33

Warner Bros. właśnie bardzo poważnie zaskoczyło. Opublikowano zupełnie nowy zwiastun „The Batman”, który pokazuje wiele wcześniej niedostępnych scen z filmu. Szykuje się mroczna historia z Obrońcą Gotham w roli głównej.

Warner Bros. bardzo zaskoczyło. Korporacja dotychczas pokazywała „The Batman” wyłącznie na dużych imprezach, ale właśnie otrzymaliśmy zupełnie nowy zwiastun. Film wygląda znakomicie, a warto zwrócić uwagę, że widzimy tutaj wiele wcześniej nieprezentowanych scen – między innymi dialog głównego bohatera z Kobietą Kot.

Już wcześniej informowaliśmy, że „The Batman” szybko trafi do SVOD i najwidoczniej Warner Bros. chce podkręcić promocję filmu – materiał zapowiada główny wątek, pokazuje kilka pojedynków, ale możemy także sprawdzić, jak wygląda Alfred Pennyworth (Andy Serkis).

Niektórzy mogą nadal narzekać na obsadzenie głównego bohatera, jednak odnoszę wrażenie, że Robert Pattinson zaskoczy wielu fanów Batmana – w końcu nie bez powodu aktor myśli o stworzeniu trylogii, a Warner szykuje kolejne spin-offy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych