Amazon Prime w znakomitej promocji! 3 usługi w bardzo dobrej cenie

Gry
5685V
Amazon Prime w znakomitej promocji! 3 usługi w bardzo dobrej cenie
Iza Łęcka | 12.10.2021, 09:00

Amazon właśnie przygotował znakomitą ofertę na Amazon Prime w Polsce. Użytkownicy mogą korzystać z trzech usług, a cały pakiet jest dostępny w bardzo korzystnej cenie. Promocja może zwrócić uwagę wielu sympatyków seriali i graczy.

Wraz z wkroczeniem na polski rynek Amazon coraz prężniej reklamuje Amazon Prime, czyli zestaw usług, które związane są ze sklepem oraz innymi segmentami działalności giganta. W ramach abonamentu subskrybenci otrzymują darmową dostawę, Amazon Prime Video, Prime Gaming, a także możliwość skorzystania ze specjalnych ofert. Dzięki najnowszej propozycji zorganizowanej z okazji oficjalnego wkroczenia na nasz rodzimy rynek komplet usług możemy kupić za 49 zł na rok. Nie ulega wątpliwości, że oferta jest bardzo dogodna, ponieważ miesięczny dostęp do Amazon Prime Video standardowo kosztuje 25,99 zł.

Użytkownicy skorzystają z darmowej i szybkiej dostawy, jak również pobiorą wiele bezpłatnych gier – poprzez Prime Gaming gigant systematycznie oferuje produkcje z różnego segmentu. Aktualnie możemy pobrać między innymi Star Wars: Squadrons, Ghostrunner, Song of Horror i Alien: Isolation. Do 1 listopada usługa zapewnia 13 tytułów za darmo.

W ramach najnowszej oferty Amazonu klienci mogą skorzystać z dwóch dogodnych opcji - wykupić roczny dostęp do usługi za 49 zł lub skorzystać ze wskazanych udogodnień za 10,99 zł na miesiąc. Jednocześnie zapewniono 30-dniowy okres próbny.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić filmów i seriali znajdujących się na Amazon Prime Video, zachęcamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi recenzjami: „Kiedy nikt nie patrzy”, „Cruel Summer” oraz „Ruchomy chaos”.

Amazon Prime w znakomitej promocji! 3 usługi w bardzo dobrej cenie

Źródło: https://www.pepper.pl/promocje/amazon-prime-pl-49zlrok-w-tym-prime-video-445166

Komentarze (98)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper