Call of Duty Warzone i Vanguard już bez 48 tysięcy cheaterów. Twórcy "świętują"

Gry
1134V
Call of Duty Warzone i Vanguard już bez 48 tysięcy cheaterów. Twórcy "świętują"
Mateusz Wróbel | 24.12.2021, 16:30

Gracze mogą się uśmiechnąć, ponieważ w Call of Duty Warzone i Call of Duty Vanguard udało się zablokować 48 tysięcy oszustów.

Twórcy Call of Duty rozpoczęli tegoroczne Święta z uśmiechem na twarzy. Za pomocą mediów społecznościowych pochwalili się, że wyplenili kolejną, tym razem bardzo dużą, grupkę cheaterów psujących rozgrywkę w Call of Duty: WarzoneCall of Duty: Vanguard.

Jak wynika z poniższego wpisu, deweloperzy rozdali 48 tysięcy banów, które uniemożliwią dalszą zabawę w wyżej wymienionych tytułach osobom stosującym wspomagacze. Liczba ta robi wrażenie, choć patrząc na popularność battle royale'a w świecie CoD, twórcy nawet nie odczują spadku ilości rozgrywek.

Jest to pierwsza z wielu nadchodzących fala banów w oparciu o oprogramowanie Anti-Cheat o nazwie RICOCHET. Program, jak widać, bardzo dokładnie sprawdza jakiekolwiek zmiany w plikach gry i jest w stanie szybko i skutecznie banować oszustów.

48 tysięcy oszustów zostało wczoraj zablokowanych w CoD: Warzone oraz CoD: Vanguard dzięki oprogramowaniu Anti-Cheat RICOCHET.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2021/12/23/ricochet-anti-cheat-call-of-duty/

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper