Aloy przeszła kilka zmian. Sprawdźcie metamorfozę bohaterki między Horizon Zero Dawn a Horizon Forbidden West

News
7163V
Aloy przeszła kilka zmian. Sprawdźcie metamorfozę bohaterki między Horizon Zero Dawn a Horizon Forbidden West
Mateusz Wróbel | 24.12.2021, 10:16

Model Aloy doczekał się solidnego porównania. Sprawdźcie, jakie zmiany przeszła bohaterka między Horizon Zero Dawn a Horizon Forbidden West.

Wczoraj mogliśmy zapoznać się z pięknymi materiałami, które pokazywały jedne z ciekawszych miejscówek z Horizon Forbidden West. Nowe screeny pozwoliły społeczności porównać niektóre elementy gry z poprzedniczką, jaką była doceniona produkcja Horizon Zero Dawn.

Na warsztat wzięto sam model głównej bohaterki serii - Aloy. Porównawcze, niżej umieszczone zdjęcie pokazuje, ile zmian przeszła protagonistka względem poprzedniej odsłony serii - tych nie jest dużo, ale pokazują nam, że rudowłosa wojowniczka dojrzała i jest przygotowana na kolejną, wymagającą ekspedycję.

Pewne zmiany wprowadzone w samym pancerzu. Na załączonych obrazkach widać, że Aloy nie nosi już zmodyfikowanego nakrycia głowy, a "wyłączenia" doczekały się również ogniwa zasilające, które wcześniej służyły jako tarcze w trakcie starć. Jeśli zbroja zachowuje się tak, jak w "jedynce", być może jednym z głównych pierwszych zadań będzie odzyskanie rzeczonych ogniw pozwalających regenerować ochronę - wszak zdjęcie z Horizon Forbidden West pochodzi z samego początku historii.

Dodatkowo, przy pasie Aloy posiada sznurek, ale obecnie ciężko stwierdzić, czy został on przygotowany wyłącznie na potrzeby tej sceny, czy też przyjdzie nam z niego skorzystać np. do obwiązywania wrogów.

Źródło: https://gamerant.com/horizon-zero-dawn-forbidden-west-aloy-image-comparison/?fbclid=IwAR2M-TrQq3MY3xt_RjXT9KkXuHUo6xEUAbqZgFx4J6f-93gu2AUFrZWmd4Q

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych