Little Devil Inside zalicza kolejne opóźnienie. Twórcy po cichu przekładają premierę gry

News
530V
Little Devil Inside zalicza kolejne opóźnienie. Twórcy po cichu przekładają premierę gry
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2021, 20:47

Nie możemy liczyć na szybką premierę Little Devil Inside. Tytuł najwidoczniej potrzebuje jeszcze sporo czasu, ale deweloperzy tym razem postanowili nie ogłaszać nowego terminu premiery. To PlayStation wspomniało o opóźnieniu debiutu.

Little Devil Inside zostało zapowiedziane w 2015 roku, ale produkcja nadal nie trafiła na rynek. Sony szeroko promowało pozycje na październikowym State of Play, więc wielu graczy wierzyło, że tytuł w końcu trafi na rynek i zadebiutuje pod koniec 2021 roku. Jak jednak wiadomo – studio wspomniało jedynie, że zamierza wydać przygodę w pierwszych miesiącach 2022 roku.

Jak się jednak okazuje – Little Devil Inside trafi na rynek dopiero pod koniec 2022 roku. Wiadomość potwierdziło PlayStation, które w ostatnich dniach promowało niezależne pozycje zmierzające na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Producent konsoli już teraz planuje kalendarz premier na kolejne miesiące, więc firma zdaje sobie sprawę, kiedy zadebiutuje między innymi Little Devil Inside. Niestety, na ekscytującą przygodę przyjdzie nam zaczekać pewnie nawet 8-10 miesięcy – choć możliwe, że w niedalekiej przyszłości zapoznamy się z nowymi materiałami z gry.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-12-19-looks-like-little-devil-inside-will-release-towards-the-end-of-2022

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych