Gra o Tron House of the Dragon, Westworld, Peacemaker i inne hity na HBO. Stacja zapowiada ramówkę na 2022 rok

Filmy i seriale
2088V
Gra o Tron House of the Dragon, Westworld, Peacemaker i inne hity na HBO. Stacja zapowiada ramówkę na 2022 rok
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2021, 15:33

HBO przygotowuje widzów na kolejne historie. W 2022 roku stacja oraz HBO Max (HBO GO) zaprezentuje widzom wiele wyjątkowych opowieści – już dzisiaj możemy sprawdzić zwiastun zapowiadający nowości.

HBO szykuje się do bardzo wymagającego okresu, ponieważ w 2022 roku stacja zapewni sporo dużych seriali, wśród których można wyróżnić między innymi „House of the Dragon” (wielki powrót „Gry o tron”), „Westworld” (to już 4 sezon!) czy też „ Peacemaker” (spin-off „Legionu samobójców”).

Zaprezentowany materiał pokazuje powracające serie oraz kilka nowości, ale nadal możemy mieć nadzieję, że pod koniec 2022 roku zobaczymy pierwszy epizod „The Last of Us”. Jak wiadomo prace na planie wciąż trwają, a według przecieków historia ma trafić na HBO w następnych 12 miesiącach.

Sytuacja jest jednak bardzo ciekawa, bo jak wiadomo HBO Max ma zadebiutować w Polsce w 2022 roku, więc wiele na to wskazuje, że już wkrótce będziemy mogli liczyć na kolejne duże (kinowe) produkcje, które będą dostępne na SVOD. Według przecieków – już „wkrótce” zobaczymy nową „Diunę” oraz dzisiaj debiutujący „Matrix Zmartwychwstania”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper