Evercade VS już w Polsce. Gracze mogą zamawiać konsolę

News
2554V
Evercade VS już w Polsce. Gracze mogą zamawiać konsolę
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2021, 13:49

Jeszcze przed samymi świętami w rodzimych sklepach pojawił się Evercade VS. Gracze mogą zamówić ciekawy sprzęt, by podczas najbliższych dni zapoznać się z rozbudowaną biblioteką oferowaną przez Blaze Entertainment.

O Evercade VS pisaliśmy na portalu już kilkukrotnie, a w połowie miesiąca mogliście zapoznać się z moją recenzją urządzenia. W tekście przedstawiam sprzęt, kontrolery oraz wspominam o grach – w tym wypadku zainteresowani mogą zapoznać się ze zróżnicowanymi zestawami produkcji.

Wielu naszych czytelników pytało mnie – kiedy Evercade VS będzie dostępny w Polsce? Otrzymałem wiadomość od rodzimego dystrybutora, że sytuacja nie była łatwa, ale udało się sprowadzić do naszego kraju Evercade VS Premium Pack. Zestaw możecie już zamówić, by jeszcze w tym tygodniu zapoznać się z urządzeniem.

Natomiast z powodu problemów logistycznych, Evercade VS Starter Pack zadebiutuje dopiero 14 stycznia. Odnoszę wrażenie, że i tak warto sięgnąć po wariant z dodatkowym padem oraz drugim kartridżem, ale oczywiście wszystko zależy od Waszych preferencji.

Pamiętajcie, że na rynku znajduje się także wiele pakietów z grami – większość pudełek kupicie za 74,99 zł:

Źródło: własne

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper