Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.12.2021 09:41
Cyberpunk 2077 według redakcji PCGamera "nadal przypomina grę w fazie Early Access"
1988V

Cyberpunk 2077 według redakcji PCGamera "nadal przypomina grę w fazie Early Access"

Cyberpunk 2077 ma już rok. Przez ten czas CDP RED zrobił wiele w kwestii naprawiania błędów technicznych w swojej produkcji science fiction. Niestety po 12 miesiącach w grze nadal występuje sporo bugów.

Oceny ze strony społeczności graczy, wystawiane Cyberpunkowi 2077 na Steam, znacząco się podniosły w ostatnich miesiącach. Wszystko za sprawą kolejnych aktualizacji, wypuszczanych przez warszawskie studio, które wyeliminowało wiele błędów technicznych.

Przy tym entuzjazmie nie można jednak zapominać o tym, że Cyberpunk 2077 po 12 miesiącach od premiery wciąż znajduje się z stanie dalekim od optymalnego - nie tylko na last-genowych konsolach, gdzie występują największe problemy, ale nawet na komputerach. Serwis PC Gamer stwierdził w swoim tekście, opublikowanym 2 grudnia 2021 roku, że "Cyberpunk 2077 zawiera obecnie mniej bugów, ale wciąż wywołuje uczucie, jakby znajdował się w fazie Early Access". Redaktor PC Gamera żali się na wciąż występujące bugi, takie jak samochody wjeżdżające w ściany, dziwnie zachowujących się NPC, zawieszanie gry czy błędy w fizyce.

"Obecnie gra zawiesza mi się częściej, niż w dniu premiery. W trakcie zaledwie 8 godzin zabawy, Cyberpunk 2077 zawiesił się 5 lub 6 razy" - stwierdził dziennikarz PC Gamera.

Kompilacja części bugów, na które można się wciąż natknąć w Cyberpunku 2077, czeka na was w filmiku poniżej, przygotowanym przez youtubera Michael Does Life. Materiały pochodzą z gry w wersji 1.31, wydanej we wrześniu 2021 roku, działającej na bazowym modelu PS4. 

Źródło: https://www.pcgamer.com/a-year-later-cyberpunk-2077-has-fewer-bugs-but-still-feels-like-its-in-early-access/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077