Overwatch z darmowym okresem przez Święta na konsolach i PC

Promocje gier
513V
Overwatch z darmowym okresem przez Święta na konsolach i PC
Bartosz Dawidowski | 21.12.2021, 08:56

Przez wewnętrzne problemy Blizzard zalicza duże opóźnienia. W związku z tym na Overwatch 2 poczekamy prawdopodobnie aż do 2023 roku (a na Diablo 4 możliwe, że jeszcze rok dłużej). Firmie nie pozostało w tej sytuacji nic innego, jak promować pierwszą odsłonę tej strzelankowej marki.

Od dzisiaj aż do 2 stycznia 2022 roku będziemy mogli korzystać z darmowego okresu zabawy w Overwatch. Tak jak w poprzednich promocjach tego typu, gracze dostają gratisowo do dyspozycji pełen skład 32 zawodników, 28 map i wszystkie tryby znane z tego sieciowego shootera.

Gra oferowana będzie od dzisiaj za darmo w formie Trial, co oznacza, że wszystkie wypracowane postępy zostaną zachowane na naszym koncie. Jeśli zdecydujemy się na zakup Overwatch, to będzie można łatwo kontynuować przygodę - wystarczy, że zalogujemy się ponownie.

Gratisowa promocja na Overwatch zostanie udostępniona na PC, Xboksach i konsolach PlayStation. Na konsolach wymagane jest posiadanie aktywnej subskrypcji PS Plus/Xbox Live Gold.

Aktualnie w Overwatch dostępna jest zimowa atrakcja tematyczna, w której można odblokować, jak co roku szereg kostiumów. Wydarzenie potrwa do 6 stycznia. Szczegóły czekają na was na zwiastunie poniżej.

Niestety na Overwatch 2 jeszcze sporo poczekamy. Więcej informacji na ten temat czeka na was tutaj.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/overwatch-will-be-free-to-play-over-the-holidays/1100-6499167/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych